Маємо Честь звернутися до Вас з супер актуальною, на наш погляд, пропозицією. Міжнародна асоціація офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі с організованою злочинністю «ЦЕНТР» (інформаційний лист нашої громадської організації додається) на протязі вже майже 20-ти років, поряд з іншими напрямками діяльності, займається темою розробки та управління інвестиційними проектами, створивши в своїй Економічній службі відповідний спеціальний блок (наші фахівці мають державні нагороди за залучення серйозних інвестицій в Україну). Тому, маючи значний досвід у цьому напрямку, відповідні напрацювання та тривалі ділові стосунки з закордонними партнерами, пропонуємо Вам, шановний Володимире Олександровичу, розглянути питання про створення «Головного управління інвестиційної політики Президента України», зі структурними підрозділами в областях, містах та районах нашої країни (ГУ «ІП»).
Зважаючи на постійно домінуючу останнім часом в нашому політичному середовищі риторику стосовно чіткого розмежування повноважень президентської вертикалі, урядових структур та місцевих органів державного управління і самоврядування, слід зауважити, що уява вітчизняного ділового співтовариства, а представників світових інвестиційних кіл особливо, про існуючий стан взаємовідносин інвесторів з державними органами в Україні, залишається на попередніх позиціях. Вищою особою, Гарантом їх успішної бізнесової діяльності в нашій країні, всі вище перелічені нами ділові структури, вважають саме ту посаду, яку Ви зараз займаєте і яку Вам довірила безпрецедентна кількість українських виборців – Президент України.
Відповідно, незважаючи на всі наявні об’єктивні фактори нестабільності в нашій країні (реальні військові дії на Донбасі, окупація частини території, гібридна війна, у тому числі й економічними засобами, внутрішньо-політичне протистояння, загроза реваншу деструктивних сил тощо) – особиста гарантія Президента України щодо захисту усього комплексу законних інтересів інвесторів – безумовно стане вирішальним чинником при прийняті рішення інвестором про інвестування значних коштів в різні економічні та соціальні проекти в Україні.
Інвестиційні проекти, звісно відповідного значного рівня, які отримають таку високу гарантію, повинні супроводжуватися новою структурою в Офісі Президента України – Головним управлінням інвестиційної політики та його регіональними і місцевими вертикально- підпорядкованими підрозділами.
Основними завданнями цієї нової, для Офісу Президента України, структури повинні бути:
– залучення за період з 2020 по 2030 роки біля 100 млрд. доларів США іноземних інвестицій (у тому числі й вітчизняних із за кордону) з метою створення, кожного року, одного сучасного високотехнологічного, відповідної потужності, підприємства в кожному, без виключення, районі, місті та в кожній області України;
– розробка стратегії галузевої привабливості (металургія, хімія, машинобудування, у тому числі космос та авіапромисловість, добича корисних копалин, енергетика, розвиток і модернізація інфраструктури, інформаційно-комунікаційні технології тощо);
– розробка регіональних та місцевих стратегій інвестиційної привабливості (корисні копалини, місцева промисловість, у тому числі будівництво і місцева дорожня інфраструктура, сільське господарство, мала енергетика, чиста питна вода тощо).
Особливе місце, в цій новій, для Офісу Президента України, інвестиційній структурі, яку ми і пропонуємо створити, займає ще одна нова, вже для всієї країни, організація – «Інститут прямих інвестицій» (ІПІ), побудована на засадах державно-приватного партнерства, з залученням фінансових та інших ресурсів, тих же інвесторів.
Основними напрямками діяльності цієї нової, для країни, інституції повинні бути:
– моніторинг успішних прикладів реального впровадження новітніх іноваційних та інвестиційних проектів в світі, з метою їх адаптації та здійснення в Україні;
– підготовка техніко-економічних обгрунтувань та дорожніх карт впровадження інвестиційних проектів, розробка бізнес-планів по конкретним актуальним бізнес-проектам, презентація цих інтелектуальних продуктів потенційним іноземним і вітчизняним інвесторам, як в Україні, так і за її кордонами.
За нашими розрахунками термін початку реальної діяльності запропонованої нами інвестиційної структури – до 3-х місяців, від дня прийняття Вами рішення щодо її створення, а термін повного закінчення її формування – до 3-х років.
На даний час фахівцями нашої команди вже опрацьовані та неодноразово випробувані на практиці реальні проекти, які вже зараз можуть стати основою нової інвестиційної структури, яку ми і пропонуємо створити під егідою Президента України, а саме:
– створення реальної мапи наявності різних корисних копалин на території України шляхом глибокого зондування Землі (до 5 км) з використанням запатентованого нами методу магнітно-ядерного резонансу (3D модель наявної, будь якої, корисної копалини, у тому числі вуглеводнів, питної води для конкретних населених пунктів тощо);
– будівництво в Україні, разом з американськими інвесторами, нового машинобудівного заводу з виробництва модульних бурових установок глибокого буріння нового покоління;
– поступова заміна існуючих теплових, а особливо атомних електростанцій, новітніми термальними електростанціями генерації 4-го покоління, з використанням теплоти Землі, за катарською технологією (Німеччина вже почала реалізацію цієї програми).
Враховуючи викладене та з метою створення належних умов для фунціонування запропонованого нами до створення «Інституту прямих інвестицій» (ІПІ), просимо Вас, шановний Володимире Олександровичу, підтримати ініціативу нашої Асоціації щодо розміщення цієї нової інституції, на базі приміщення де вже 19-ть років знаходиться Асоціація «ЦЕНТР» (м. Київ, вул, Лютеранська, буд. 20, державна власність). Доречі, це приміщення, побудоване ще у 1900 році, розташоване буквально поряд з Офісом Президента України, але у досить занедбаному стані, та неодноразово, протягом майже 15-ти років, потрапляло під рейдерські атаки різних мафіозних структур і тільки, без всякого перебільшення, завдяки Міжнародній асоціації «ЦЕНТР», цей комплекс будівель – збережено для Держави (і це окрема тема, якою ми володіємо у всіх деталях).
Особливо вважаємо за доцільне зауважити на те, що будь який інвестиційний проект, здійснення якого гарантовано Президентом України, повинен в обов’язковому порядку супроводжуватись спеціальним оперативним підрозділом Національного бюро розслідувань України, відновити яке ми запропонували Вам раніше (наш вих.№ 003, від 08.06.2019 року). В минулому такого підходу до захісту інвестицій в нашій країні ніколи не було, тому іноземні надходження, в богатьох випадках, безслідно зникали.
Розуміючи досить серйозну вартість вище запропонованої нами нової інвестиційної структури, особливо недержавного «Інституту прямих інвестицій», Асоціація «ЦЕНТР», силами закордонних представників нашої Організації, зареєструвала в Сполучених Штатах Америки, в окрузі Нью Йорк, відповідний неприбутковий Фонд. На даний час ми вже маємо попередні домовленості з деякими бізнесовими структурами США та інших країн щодо наповнення зареєстрованого нами Фонду конкретними фінансами (копії реєстраційних документів нашого Фонду додаємо). Тому взаємодія Держави з нашою міжнародною громадською організацією, на партнерських засадах, з метою здійснення вище запропонованого актуального масштабного Проекту, виглядає досить реальною. Крім того створена за нашою пропозицією новітня ефективна інвестиційна структура, без сумніву набуде міжнародного статусу, бо всі наші закордонні партнери дуже зацікавлені в інвестуванні в прибуткові бізнес-теми в Україні і їх стримує тільки відсутність навіть мінімальних гарантій успішності їх діяльності.
Пане Президент – просимо Вашого особистого реагування на цю нашу пропозицію. Глибоко переконані, що наявність такої потужної та ефективної інвестиційної структури саме в Офісі Президента України забезпечить Вам, як Главі нашої Держави, найбільш вигідні позиції при вирішенні різних питань в бізнес-середовищі високого рівня не тільки в Україні, а й в світі !